Ota yhteyttä

Etsitkö koulutusta? Olemme keränneet yhteen koulutuksia, jotta voisit löytää helposti seuraavan koulutuksesi.

Etsin koulutusta

Edustatko oppilaitosta ja haluat kuulla lisää palveluistamme? Klikkaa tästä ja lue lisää toiminnastamme.

Edustan oppilaitosta

   +358 (0)9 6150 0388

   info@studentum.fi

Emme itse järjestä koulutuksia, mutta voit kysyä meiltä apua koulutuksien etsimiseen. Jos kysymyksesi liittyy tiettyyn koulutukseen, kannattaa asiaa tiedustella suoraan oppilaitokselta. Löydät yhteystiedot kunkin koulutusesittelysivun alalaidasta.


Osoite

Keystone Education Group Oy
Jaakonkatu 5
00100 Helsinki

Muut yritystiedot

Y-tunnus: 2342228-1
Sähköposti: info@studentum.fi
Puhelin: +358 (0)9 6150 0388


Myynti

 

Max Lundberg

Max Lundberg

Managing Director

max.lundberg@studentum.fi
+358 400 805 711

Antti Röyttä

Antti Röyttä

Sales Manager – studentum.fi

antti.roytta@studentum.fi
+358 40 162 8606

Mikko Lötjönen

Mikko Lötjönen

Sales Manager – koulutus.fi

mikko.lotjonen@studentum.fi
+358 50 364 9133

Laura Borseti

Laura Borseti

Key Account Manager
 
 

Eeva Numminen

Eeva Numminen

Key Account Manager

eeva.numminen@studentum.fi
+358 44 071 2891

Heidi Leidenius

Heidi Leidenius

Project Manager, Competence Development

heidi.leidenius@studentum.fi
+358 400 545 868



Viestintä ja markkinointi


Emma Niemi

Emma Niemi

Communications Manager

emma.niemi@studentum.fi
+358 400 606 170

Krista Kalaja

Krista Kalaja

Digital Content Editor

krista.kalaja@studentum.fi
+358 40 125 8441

Linda Leinonen

Linda Leinonen

Digital Content Specialist &
Project Coordinator for Roadshow

linda.leinonen@studentum.fi
+358 40 751 4156

Linda Pilvinen

Linda Pilvinen

Digital Marketing Specialist

linda.pilvinen@studentum.fi
+358 50 573 0631

Salla-Sofia Lahti

Salla-Sofia Lahti

Digital Marketing Specialist

salla.sofia.lahti@studentum.fi
+358 400 963 066


Mainokset